27 травня 2022р. вийшов Інформаційний дайджест №5-11/2022*,
якій містить коротку інформацію про останні зміни в законодавстві з питань підприємництва, оподаткування та обліку, а також комментарії фахівців Аудиторської фірми «Капітал Аудит» щодо актуальних змін в законодавстві та консультацій контролюючих органів.

* Дайджест надається не менше 2-х разів на місяць клієнтам, які перебувають на консультаційним обслуговуванні у АФ "Капітал Аудит". Якщо  ваше підприємство  не є клієнтом АФ "Капітал Аудит", або не сплатило за отримані послуги за попередній або поточний місяці, та у разі  вашої зацікавленості темами дайджесту, пропонуємо придбати ці матеріали за окрему плату. Докладніше - за телефонами: (061) 213-17-45, (068) 701-04-71, (099) 296-55-95

 

 


ТЦУ

Послуги у сфері трансфертного ціноутворення (ТЦУ)

Фахівці аудиторської фірми «КАПІТАЛ АУДИТ» - аудитори, юристи, консультанти, які ведуть проекти ТЦО, допоможуть Вам за такими напрямками:

- Визначення переліку контрольованих операцій;

- підготовка документації з трансферного ціноутворення;

- консультування з питань трансфертного ціноутворення;

- надання методологічної допомоги для самостійної підготовки документації замовником;

- Складання звіту про контрольовані операції.

Ми успішно підготували понад 12 проектів та надали понад 50 консультацій щодо трансфертного ціноутворення в Україні для підприємств промисловості, сільського господарства, торгівлі.

 


Рекомендаційні листи клієнтів


Головна Публічність Статті Контакти

© ТОВ «АФ "Капітал Аудит» 2012-2022